Psühholoogilne teraapia

Teadlikkust tervendab!

Läbielatu on viinud Su enesehinnangu ja eneseväärtuse suuresti alla. Mille tõttu väga paljud olukorrad elus saavad ka tumedama värvingu kui võiks. Vahel on tunne, kas ma saan kunagi päriselt südamest naerda. Kui siia lehele jõudsid, siis oled juba valmis tibusammudel sellest välja tulema.
Suhtes tehakse tööd sellega, kes selleks valmis on. Ja kui otsid vastuseid, siis oled ka valmis endaga tööd tegema. Olen olnud 30 aastat väga arendavas abielus. Ja, tõesti, lähisuhe on kõige parem arenguvõimalus igale inimesele. Parimad pärlid pidid kasvama kõige paksema muda sees! Leiame koos üles teie suhte pärlid, mis annavad Sulle kogu eluks jõudu.
Mõistan lapsevanemaid, kelle perre on tulnud puudega laps. Osati on see alguses justkui leina protsess, sest me kõik oleme unistanud ja oodanud oma perre tervet last. Millised etapid Sina oled läbinud või kuhu oled kinni jäänud?

Joonis. Leinafaasid Kübler-Rossi käsitluses

 

Saan täna öelda kui meie tütar on 30 aastane, et on ikka teekond olnud. Minul oli depresiooni faas kõige sügavam ja näis põhjatu. Kusjuures on olnud nii negatiivne depressioon täieliku tegutsemisvõimetusena ja positiivne depresioon, mis oli üliaktiivne tegutsemine ja eufoorialaadsed tunded. Ja olukorra aksepteerimine on justkui tantsinud ajas end aegajalt näidates. Mulle tundub, et praeguseks olen stabiilses armastavas aksepteerimises. Tean, et tütar on tulnud kogemuste loomiseks minule ja teistele inimestele, kellega ta kohtub.

 

Mul on head kogemused Luule Viilma tehnikaga, Access Consciousness erinevate tehnikatega, neuro lingvistilise programeerimisega(NLP), Human Design Kaartide lugemisega, bioenergeetikaga. Olen teinud tööd meesenergia ja naisenergia erinevate väljendumistega. Näen Sinu energiat ja vahel saan kontakti ka Sinu esivanematega. Nii saame koos toimetada Sinu psühholoogia ja energeetikaga.
1,5h 65€ ja 2,5h 100€

Karin 56622720
NLP meisterpraktik
Sisevaatlusementor

error: Content is protected !!